Skontaktuj się z nami

Agris Jomerts

agjo@logicenters.com

Telefon: +46 701 432 475

Alfred Eklöf

alek@nrep.com

Telefon: +46 737 185 884

Andreas Luczak

adlu@logicenters.com

Telefon: +46 762 265 180

No image

Carl Johan Enegren

cjen@logicenters.com

Telefon: +46 734 033 797

Chatrine Gustavsson

chatrine.gustavsson@logicenters.com

Telefon: +46 731 509 491

No image

Daniel Cedås

daniel.cedas@logicenters.com

Telefon: +46 761 333 656

Emma Szecsödy

emsz@logicenters.com

Telefon: +46 722 069 848

No image

Erik Frank

erfr@nrep.com

Telefon: +46 721 518 095

Erik Karlsson

erka@logicenters.com

Telefon: +46 702 214 177

Erik Lundmark

erlu@logicenters.com

Telefon: +46 709 756 038

No image

Erlendur Hilmarsson

erlendur.hilmarsson@logicenters.com

Telefon: +46 761 333 653

No image

Eva Sterner

eva.sterner@logicenters.com

Telefon: +46 709 209 958

Fredrik Nygren

feny@logicenters.com

Telefon: +46 708 502 514

Jacob Sandberg Gjems-Onstad

jasa@logicenters.com

Telefon: +47 928 208 42

Jani Nokkanen

jani.nokkanen@nrep.com

Telefon: +35 896 744 10

No image

Jarkko Äikää

jarkko.aikaa@logicenters.com

Telefon: +35 896 744 10

No image

Jesper Smith Rasmussen

xt_jers@nrep.com

Telefon: +45 426 403 77

Jim Martin

jima@logicenters.com

Telefon: +46 709 611 148

No image

Jimmy Pekkala

jimmy.pekkala@logicenters.com

Telefon: +46 708 188 341

Johan Bäcklund

johan.backlund@logicenters.com

Telefon: +46 735 106 005

No image

Johan Rylander

johan.rylander@logicenters.com

Telefon: +46 707 100 586

Jonas Kennerhed

jonas.kennerhed@logicenters.com

Telefon: +46 709 770 055

No image

Jørgen Bråten Nordby

jono@logicenters.com

Telefon: +47 909 501 08

Kalle Nurmos

kanu@logicenters.com

Telefon: +46 708 502 554

Karin Sjövall

kasj@logicenters.com

Telefon: +46 738 435 021

No image

Kristian Aarflot Nyrud

kraa@logicenters.com

Telefon: +47 93 212 519

No image

Kristoffer Sandberg

krsa@logicenters.com

Telefon: +46 702 946 440

Krzysztof Mucha

Telefon: +48 660 415 215

No image

Marcus Holmgren Vigsø

marcus.vigso@logicenters.com

Telefon: +45 605 600 23

Matthias Kettelhoit

make@logicenters.com

Telefon: +46 705 834 406

Mikael Sahlin Olesen

mikael.olesen@logicenters.com

Telefon: +45 411 022 07

No image

Niklas Engberg

nien@logicenters.com

Telefon: +46 709 181 164

No image

Olle Lignell

olle.lignell@logicenters.com

Telefon: +46 702 240 096

Peter Stüven

pets@logicenters.com

Telefon: +46 701 902 820

No image

Peter Zekovic

peze@logicenters.com

Telefon: +46 761 335 520

Rebecca Axelsson

rebecca.axelsson@logicenters.com

Telefon: +46 73 540 45 68

Richard Drougge

ridr@logicenters.com

Telefon: +46 736 186 053

No image

Rickard S. Dahlberg

rickard.dahlberg@nrep.com

Telefon: +46 709 520 203

Ruben Krantz Kringstad

rukr@logicenters.com

Telefon: +47 980 572 62

Sanna Vikström

savik@logicenters.com

Telefon: +358 503 207 314

Simon Campbell

sica@logicenters.com

Telefon: +46 703 082 225

Søren Rodian Olsen

soro@logicenters.com

Telefon: +48 691 700 929

Thomas Petersen

thpet@logicenters.com

Telefon: +45 312 533 96

No image

Victoria Ödmark

victoria.odmark@logicenters.com

Telefon: +46 737 58 74 04

Viktor Gyllenhammar

viktor.gyllenhammar@logicenters.com

Telefon: +46 731 509 492

Prosimy o przesłanie do nas wiadomości e-mail z pytaniami. Z niecierpliwością czekamy na Twoją wiadomość!